Serwery Gier

Wybierając serwer gier, otrzymujesz dostęp do panelu, gdzie możesz zarządać swoim serwerem zdalnie. Serwery gier zostały stworzone stworzone pod gry. Nowoczesne rozwiązania zapewniają najlepszą wydajność serwera podczas gry. Oferujemy gry takie jak Minecraft, CSGO, RUST ...

Sprawdź naszą oferte

Serwery Gier

Serwery Gier Cheaphost

Idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy, którzy chcą utworzyć swój serwer.

Nasze serwery gier wyróżniają się stablinością oraz bezawaryjnością. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze serwery gier były najlepsze jakościowo. Każdy użytkownik może spersonalizować zamówienie pod siebie. Do wyboru mamy ponad 10 różnych gier!

Dowiedz się więcej

MINECRAFT

RAM: 4GB

CPU: Ryzen 5 3600

DYSK: 20GB SSD NVME

SIEĆ: 1Gbit/s

3 DARMOWE BACKUPY

BAZA DANYCH

DOSTĘP PHPMYADMIN

MINECRAFT

RAM: 8GB

CPU: Ryzen 5 3600

DYSK: 40GB SSD NVME

SIEĆ: 1Gbit/s

4 DARMOWE BACKUPY

BAZA DANYCH

DOSTĘP PHPMYADMIN

MINECRAFT

RAM: 16GB

CPU: Ryzen 5 3600

DYSK: 60GB SSD NVME

SIEĆ: 1Gbit/s

NIELIMITOWANE DARMOWE BACKUPY

BAZA DANYCH

DOSTĘP PHPMYADMIN

Skonfiguruj swój Serwer Gry

Zalety

Zalety Serwerów Gier Cheaphost

PRĘDKOŚĆ

Wszystkie nasze serwery są stale aktualizowane i poprawiane w celu uzyskania jak najwyższej wydajności. No czasem jednak zrobimy tą aktualizacje systemu jak nam się nudzi.

DESIGN I INTERFEJS

Ciągle się zmieniamy, dodajemy nowe opcje. Wszystko po to, żeby użytkownik miał jak najłatwiej przystosować się do nowego środowiska.

Swobodny wybór systemu operacyjnego

Systemu, który potrzebujesz nie ma w naszej bazie? Nic straconego, możesz zainstalować go sam lub poprosić o to naszego administratora!

CENA

Stale reagujemy na zapotrzebowanie rynku. Nasze ceny staramy się aktualizować na bieżąco, aby stać się najtańszym hostem serwerów w Polsce!

POMOC TECHNICZNA

Nasza pomoc techniczna jest jedną z najsprawniej działających na rynku. Czas odpowiedzi na zapytanie klienta wynosi poniżej 10 minut! Serio... Jak nie wierzysz to sprawdź.

OTWARCI NA SUGESTIE

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie konsumentów. Natomiast mógłbyś już kupić ten serwer, po co czytasz całą stronę. Nie liczy się okładka tylko wnętrze.