Serwery VPS

Serwer VPS to idealne rozwiązanie, które znajduje się pomiędzy hostingiem współdzielonym a serwerem dedykowanym. To świetna alternatywa dla bardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują profesjonalnego narzędzia, ale nie wymagają fizycznego serwera na wyłączność.

Sprawdź naszą oferte

servery VPS

Serwery VPS Cheaphost

Serwer VPS to przede wszystkim duża swoboda w rozwoju tworzonej przez Ciebie strony WWW, serwera gry, czy aplikacji internetowej.

Dzięki wirtualizacji KVM serwery VPS są bardzo wydajne, użytkownik dostaje realne zasoby serwera fizycznego. Gwarantujemy dostępność usługi na poziomie SLA 99%. Każdy użytkownik może dowolnie zmieniać system na swojej maszynie, nawet jeśli nie ma go w naszej bazie systemów.

Dowiedz się więcej

EMERALD

RAM: 4GB

CPU: Ryzen 5 3600 (2 vCore's)

DYSK: 80GB SSD NVME

SIEĆ: 1Gbit/s

ANTY-DDOS

DIAMOND

RAM: 8GB

CPU: Ryzen 5 3600 (4 vCore's)

DYSK: 100GB SSD NVME

SIEĆ: 1Gbit/s

ANTY-DDOS

PLATINUM

RAM: 16GB

CPU: Ryzen 5 3600 (6 vCore's)

DYSK: 150GB SSD NVME

SIEĆ: 1Gbit/s

ANTY-DDOS

Skonfiguruj swój VPS

Zalety

Zalety VPS Cheaphost

PRĘDKOŚĆ

Wszystkie nasze serwery są stale aktualizowane i poprawiane w celu uzyskania jak najwyższej wydajności. No czasem jednak zrobimy tą aktualizacje systemu jak nam się nudzi.

DESIGN I INTERFEJS

Ciągle się zmieniamy, dodajemy nowe opcje. Wszystko po to, żeby użytkownik miał jak najłatwiej przystosować się do nowego środowiska.

Swobodny wybór systemu operacyjnego

Systemu, który potrzebujesz nie ma w naszej bazie? Nic straconego, możesz zainstalować go sam lub poprosić o to naszego administratora!

CENA

Stale reagujemy na zapotrzebowanie rynku. Nasze ceny staramy się aktualizować na bieżąco, aby stać się najtańszym hostem serwerów w Polsce!

POMOC TECHNICZNA

Nasza pomoc techniczna jest jedną z najsprawniej działających na rynku. Czas odpowiedzi na zapytanie klienta wynosi poniżej 10 minut! Serio... Jak nie wierzysz to sprawdź.

OTWARCI NA SUGESTIE

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie konsumentów. Natomiast mógłbyś już kupić ten serwer, po co czytasz całą stronę. Nie liczy się okładka tylko wnętrze.